piątek, 09.10.2015
Start » Kultura i rozrywka » Konkurs „Przeciągi literackie”
Konkurs „Przeciągi literackie”

Konkurs „Przeciągi literackie”

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu organizuje konkurs ,,Przeciągi literackie”, który adresowany jest do młodych ludzi, którzy już piszą oraz do tych, którzy nigdy jeszcze nie podjęli literackiej próby.

- Jak w każdej dziedzinie sztuki, również w twórczości literackiej ważny i potrzebny jest talent, ale bardzo nielicznym sam talent wystarczy. Większość musi go odkryć i pomóc mu się rozwijać – przekazują organizatorzy.

W konkursie mogą wziąć udział młodzi ludzie w wieku od 15 do 20 lat, którzy prześlą własną pracę literacką: opowiadanie, wiersz lub inną krótką formę literacką. Organizatorzy czekają na nie do 11 kwietnia, a jego planowany termin rozstrzygnięcia to pierwsza połowa maja 2014 r. Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.kultura.mielec.pl.

Pracę konkursową należy przesłać na adres: Samorządowe Centrum Kultury, Dział Organizacji Imprez DK, al. Niepodległości 7, 39-300 Mielec (z dopiskiem ,,Przeciągi Literackie).

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i publikacja wybranych przez jury utworów w pokonkursowym wydawnictwie.

RMI24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowanyOznaczone pola są wymagane *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner